Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego 
ul. Kościuszki 29    19- 400 OLECKO

tel. kancelaria:  +87 523 41 83
dyrektor@lo.olecko.pl

 www.lo.olecko.pl

 

W sieci INTERNET jesteśmy od 10 kwietnia 1995r. Czytaj więcej o początkach Internetu w Liceum Ogólnokształcącym w Olecku

Archiwalna strona WWW z lat 2001 - 2012

29.06.2012 r. Zakończenie roku szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym w Olecku. Rozdanie świadectw, kwiatki, nagrody - chwile wzruszenia. Niejednemu zabiło mocniej serce, zakręciła się łezka w oku. Żegnamy się, życzymy słonecznych i zdrowych wakacji. Do zobaczenia za dwa miesiące. Pożegnano również nauczycieli, którzy od 31 sierpnia 2012 r. przejdą na emeryturę: Krystynę Stasiak, Zofię Nawrot, Elżbietę Milewską, Annę Kisiel, Annę Kunicką i Józefa Kunickiego.

Sukces uczennic z naszego liceum W maju 2012 roku Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku ogłosił I Regionalny Konkurs „ Great Anniversaries 2012” na najlepszą prezentację multimedialną pt. „ The Games of the XXX Olimpiad – London 2012: Summer Olimpic Games now and then”. Prezentacje w języku angielskim dotyczyły olimpiady, która rozpocznie się w lipcu w Londynie. I miejsce zajęła Aleksandra Szejnoga a II – Maria Milewska z Liceum Ogólnokształcącego im. J. Kochanowskiego w Olecku. Laureatki otrzymały w nagrodę złote puchary i słowniki polsko-angielskie.

27.04.2012 r. Pożegnanie absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Olecku Rozdanie świadectw, kwiatki, nagrody to oczywiście tylko oprawa całej pożegnalnej imprezy. Trzy lata spędzone w szkole to dla wielu najpiękniejszy okres w życiu. Niejednemu zabiło mocniej serce, zakręciła się łezka w oku. Żegnamy się z Wami życząc powodzenia i sukcesów a jednocześnie dziękując za obecność w naszej szkole, za tworzenie historii oraz tradycji naszego liceum.

1.09.2011 r. Rozpoczęcie roku 2011/2012 Drodzy pierwszoklasiści!!! W imieniu uczniów klas drugich i trzecich pragnę Was powitać w naszym liceum. Przed Wami niemal trzy lata wytężonej pracy, którą zwieńczycie egzaminem maturalnym. Na pewno nie będzie łatwo, zwłaszcza na początku – nowi nauczyciele, nowe koleżanki i koledzy, nowe obowiązki i nowe szkolne zwyczaje. Ale nie przejmujcie się. Możecie być pewni, że pomożemy Wam przezwyciężyć wszelkie trudności i kłopoty. Wszak my także kiedyś byliśmy pierwszakami i doskonale wiemy jak się czujecie.

Archiwum wiadomości


Archiwum fotografii z galerii liceum z lat 2001-2008

J.Kunicki LO Olecko