Współpracujemy

 

politechnika

uwm

strefalogo

 muzyczna

mazury garbate

logo lega

jacek Kaczmarski to moja droga WARTO PRZECZYTAĆ

"Jacek Kaczmarski. To moja droga"

Autor: Krzysztof Gajda

Historia barda Solidarności, szalonego romantyka i niespokojnego ducha.

baner vulcan 1 baner vulcan 2

Wydarzenia

Brak wydarzeń

V Edycja Międzynarodowego Konkursu "Young People in European Forests"

phoca thumb m konkurs b0126.03.2015 r. w naszej szkole odbyła się V Edycja Międzynarodowego Konkursu "Young People in European Forests" YPEF 2014/2015. Tegoroczna edycja została zorganizowana w ramach Dni Przyjaciół Lasu 2015. W konkursie brała udział młodzież z Polski oraz krajów należących do Unii Europejskiej. Trzyosobowe zespoły odpowiadały na pytania testowe z zakresu przyrody, geografii, ochrony przyrody i nauk leśnych, a co najciekawsze, językiem obowiązującym w tej edycji był język angielski.

Do walki o jak najlepszy wynik przystąpili uczniowie z  prawie trzystu szkół z całej Polski. Nasze liceum reprezentowały uczennice z klas I: Magdalena Reut, Olga Jankowska i Weronika Gorlo. Gościliśmy także u siebie zespół uczniów wraz z nauczycielem z Dowspudy. Nad sprawnym przebiegiem konkursu czuwała komisja, w skład której weszli: dyrektor szkoły, przedstawiciel Nadleśnictwa Olecko oraz nauczyciele koordynatorzy. Wyniki, które uzyskali uczniowie, zostały jeszcze tego samego dnia przesłane do Krajowej Komisji YPEF. Czekamy na ewentualny ciąg dalszy.

 Galeria z konkursu

Plan zajęć

Plan zajęć

Zobacz gdzie i kiedy masz lekcję w roku szkolnym 2016/2017. Plan obowiązuje od 1 września 2016.

Plan zajęć

Rodzice

Informacje dla rodziców

Wszystkie informacje o szkole i spotkaniach z nauczycielami w roku szkolnym 2016/2017.

Informacje dla rodziców

Old site

Archiwum strony www

Strona szkoły funkcjonująca do roku 2013 autorstwa Pana Józefa Kunickiego.

Zobacz