Dziennik elektroniczny

Pierwsze logowanie do dziennika elektronicznego.

Jeśli Państwa dane, a w szczególności adres e-mail, zostały wprowadzone do bazy danych, to można zalogować się do systemu UONET+ własnym loginem i hasłem. Loginem będzie Państwa adres e-mail (osobny dla każdego z rodziców) hasło natomiast ustalane jest podczas pierwszego logowania. Hasło musi składać się z minimum ośmiu znaków min. duża i mała litera, liczba i znak specjalny np.: @ lub #. Hasło musi zostać zmienione co 30 dni, system sam przypomni o zmianie hasła. 

Dane użytkownika UONET+ wprowadza administrator na podstawie danych przekazanego przez wychowawcę podczas zebrania. Aby zalogować się do systemu UONET+ należy uruchomić przeglądarkę stron internetowych i wpisać adres podany przez wychowawcę, lub skorzystać z zamieszczonego na stronie internetowej szkoły aktywnego baneru „Dziennik lekcyjny”.
Na wyświetlonej stronie należy kliknąć przycisk „Zaloguj się”.

Każdy użytkownik który po raz pierwszy loguje się do systemu UONET+ musi ustalić własne hasło dostępu. Na stronie logowania należy wprowadzić adres e-mail (ten sam który został wprowadzony do bazy danych) i kliknąć odsyłacz „Załóż konto”. Należy wpisać adres e-mail i wysłać wiadomość. Wyświetli się strona podsumowania operacji z informacją, że wygenerowana została wiadomość powitalna i wysłana na podany adres e-mail zawierającą dalsze instrukcje.

Należy odebrać wiadomość w poczcie elektronicznej i kliknąć na zawarty w niej aktywny link. Na wyświetlonej stronie wprowadzić hasło następnie powtórzyć wprowadzone hasło. Zostaje wyświetlona strona potwierdzająca zmianę hasła. Aby zalogować się do systemu należy użyć loginu i ustalonego hasła w oknie logowania „Dziennik lekcyjny” na stronie internetowej I LO.

Szczegółowa instrukcja zakładania konta w dzienniku elektronicznym:

pdf

Film instruktażowy:

Dostęp do dzinnika elektronicznego.

baner vulcan 1

Plan zajęć

Plan zajęć

Zobacz gdzie i kiedy masz lekcję w roku szkolnym 2016/2017. Plan obowiązuje od 1 września 2016.

Plan zajęć

Rodzice

Informacje dla rodziców

Wszystkie informacje o szkole i spotkaniach z nauczycielami w roku szkolnym 2016/2017.

Informacje dla rodziców

Old site

Archiwum strony www

Strona szkoły funkcjonująca do roku 2013 autorstwa Pana Józefa Kunickiego.

Zobacz