Bankowość na lekcjach z podstaw przedsiębiorczości

26 października 2012r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Olecku w ramach lekcji podstaw przedsiębiorczości odbyło się pierwsze z serii spotkań o bankowości, w którym udział wzięli uczniowie klasy III D. Tego dnia gościliśmy Panią Irenę Kowalewską -specjalistę ds. sprzedaży oraz Panią Halinę Kostecką - kierownika ds. sprzedaży i obsługi klienta z Banku Pekao SA.

Panie przybliżyły nam ofertę kont oszczędnościowych, ROR,studenckich i eurokont, posiadających bezpłatne ubezpieczenie Assistance w podróży za granicą. Wyjaśniły, na czym polega kredyt studencki i jakie są procedury jego uzyskania.

 Pracownice banku prezentowały zalety konta internetowego. Banki posiadają obecnie aplikację bankowości mobilnej , dzięki której możemy robić darmowe przelewy i opłacać rachunki przez Internet lub komórkę.Młodzieży wkraczającej w dorosłość takie informacje są bardzo przydatne. Na studiach bądź w pracy wymagane jest przecież posiadanie własnego konta.

Planujemy więcej spotkań na ten temat. Czekamy na spotkania z pracownikami  innych banków, mających swoje placówki w Olecku. 

Młodzież z naszej szkoły mogłaby porównać oferty i wybrać konto najbardziej odpowiadające do jej potrzeb.

Plan zajęć

Plan zajęć

Zobacz gdzie i kiedy masz lekcję w roku szkolnym 2016/2017. Plan obowiązuje od 1 września 2016.

Plan zajęć

Rodzice

Informacje dla rodziców

Wszystkie informacje o szkole i spotkaniach z nauczycielami w roku szkolnym 2016/2017.

Informacje dla rodziców

Old site

Archiwum strony www

Strona szkoły funkcjonująca do roku 2013 autorstwa Pana Józefa Kunickiego.

Zobacz