Kiermasz Walentynkowy

      Dnia 14.02.2013r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Olecku miniprzedsiębiorstwa, pod opieką pani Teresy Woźniak, zorganizowały stragany, na których sprzedawały swoje wyroby związane ze świętem międzynarodowym Walentynkami. Przedsiębiorstwa „Suprise”, „Looklike” wykazały się kreatywnością nie tylko w dekoracjach własnych stoisk, ale w szczególności w wykonanych przez siebie wyrobach.

„Looklike” i „Suprise” mimo konkurencji i walki o klientów, usytuowane były obok siebie i wzajemnie pomagały sobie w przygotowaniach i sprzedaży.

         Na załączonych zdjęciach widać takie wyroby, jak: poduszki, ciastka, balony, wyroby z masy solnej i inne słodkości, które sprzedawały się najlepiej.

Oprócz sprzedaży na terenie Liceum Ogólnokształcącego, przedsiębiorstwo „Suprise” zaskoczyło samych siebie, przez roznoszenie wyrobów dla klientów z zewnątrz. Po odwiedzeniu wybranych przez siebie firm i budynków pracy z wyrobów pozostało niewiele. Firma „Looklike” nie pozostawała gorszą i nadrabiała sprzedażą babeczek i gorącej czekolady, która cieszyła się wśród uczniów ogromną popularnością.

Wszystko był dopięte na ostatni guzik, co dało tak wspaniały efekt. W ten szczególny dzień (Walentynki), któremu patronuje Święty Walenty, w całej szkole panowała romantyczna, serdeczna atmosfera.

Plan zajęć

Plan zajęć

Zobacz gdzie i kiedy masz lekcję w roku szkolnym 2016/2017. Plan obowiązuje od 1 września 2016.

Plan zajęć

Rodzice

Informacje dla rodziców

Wszystkie informacje o szkole i spotkaniach z nauczycielami w roku szkolnym 2016/2017.

Informacje dla rodziców

Old site

Archiwum strony www

Strona szkoły funkcjonująca do roku 2013 autorstwa Pana Józefa Kunickiego.

Zobacz