Szkoła z Klasą

I lo z klasą     Nauczyciele i uczniowie z kilkudziesięciu szkół z całej Polski uczestniczyli w piątej Gali Klubu Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS 2010, która odbyła się 5 listopada 2010 r. w NOT w Warszawie. Wzięły w niej udział także przedstawicielki Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Olecku: pani Teresa Woźniak, która na co dzień jest nauczycielem podstaw przedsiębiorczości oraz pani Nina Grodzka pełniąca obowiązki wicedyrektora szkoły. 

     Przed wręczeniem dyplomów i nagród goście zapoznali się z krótkimi etiudami filmowymi, prezentującymi osiągnięcia i sposób pracy nagrodzonych. Gala miała bardzo patetyczny charakter tym bardziej, że była prowadzona przez Artura Orzecha .Nagrody wręczono najlepszym nauczycielom przedsiębiorczości 2010 w rankingu wojewódzkim i ogólnopolskim, w kategorii szkoła gimnazjalna i szkoła ponadgimnazjalna oraz najlepszym szkołom i najlepszym Szkolnym Klubom Przedsiębiorczości w 2010 roku w obu kategoriach.
W kategorii najlepszy nauczyciel przedsiębiorczości w woj. warmińsko-mazurskim po raz kolejny nagrodę otrzymali pani Teresa Woźniak oraz pan Paweł Kurowski.

      Nagrody i dyplomy w najważniejszych kategoriach – najlepszy nauczyciel przedsiębiorczości, najlepszy SKP oraz najlepsza szkoła przedsiębiorczości – wręczali osobiście: Prezes Narodowego Banku Polskiego - Marek Belka , Dyrektor Departamentu Komunikacji i Promocji NBP - Marcin Kaszuba oraz Prezes Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości - Zbigniew Modrzewski .
Na zakończenie odbył się koncert Chopinowski i uroczysty bankiet, podczas którego można było wymienić się swoimi doświadczeniami.


Nagrodzonym nauczycielom Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Olecku serdecznie gratulujemy.

Plan zajęć

Plan zajęć

Zobacz gdzie i kiedy masz lekcję w roku szkolnym 2016/2017. Plan obowiązuje od 1 września 2016.

Plan zajęć

Rodzice

Informacje dla rodziców

Wszystkie informacje o szkole i spotkaniach z nauczycielami w roku szkolnym 2016/2017.

Informacje dla rodziców

Old site

Archiwum strony www

Strona szkoły funkcjonująca do roku 2013 autorstwa Pana Józefa Kunickiego.

Zobacz