Dzień Przedsiębiorczości

Dnia 22 marca 2012 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ''Dniu Przedsiębiorczości''. Każdy z nas mógł udać się do najbardziej interesującego go stanowiska pracy i dowiedzieć się nieco o specyfice danego zawodu, wymaganych kwalifikacjach oraz innych czynnikach składających się na wysiłek związany z dostosowaniem się do zmieniających się warunków pracy.

Rano, na sali gimnastycznej naszej szkoły spotkaliśmy się z panem Janem, który w interesujący sposób przedstawił nam historię swojego życia i ogrom trudu, z jakim przyszło mu się zmagać - dla wielu z nas spotkanie to było niezwykle inspirujące i skłaniające do refleksji nad życiem. Następnie wyruszyliśmy na podbój oleckich (lecz nie tylko) firm. Jak co roku, z dużym entuzjazmem przyglądaliśmy się funkcjonowaniu placówek, takich jak: przedszkola, szpitale, centra kultury czy więzienia i jednostki wojskowe. Licealiści po dniu obfitującym w atrakcje wrócili do domów z nowym bagażem doświadczeń. Z niecierpliwością wyczekujemy przyszłorocznego ''Dnia Przedsiębiorczości''!

 

Plan zajęć

Plan zajęć

Zobacz gdzie i kiedy masz lekcję w roku szkolnym 2016/2017. Plan obowiązuje od 1 września 2016.

Plan zajęć

Rodzice

Informacje dla rodziców

Wszystkie informacje o szkole i spotkaniach z nauczycielami w roku szkolnym 2016/2017.

Informacje dla rodziców

Old site

Archiwum strony www

Strona szkoły funkcjonująca do roku 2013 autorstwa Pana Józefa Kunickiego.

Zobacz