Warmińsko – Mazurskie Zawody Matematyczne

phoca thumb m foto zawody matWarmińsko – Mazurskie Zawody Matematyczne organizowane są po raz 15. przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Mają one charakter ogólnopolski i odbywają się w trzech niezależnych kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnzjalne. Nasza szkoła po raz pierwszy w tym roku wzięła w tym udział. W zawodach uczestniczyło około 500 uczniów z  43 szkół  ponadgimnazjalnych. Do finału zakwalifikowało się 131 uczniów z 29 szkół.

Z I LO na finał pojechało 6 osób -  z trzecich klas: Mateusz Biszewski, Szymon Kowalewski, Krzysztof Święcicki, a z drugich: Magdalena Dąbrowska, Magdalena Piotrowska i Urszula Tomczyk.

Mimo, że uczniowie musieli, ze względu na godzinę odjazdu autobusu, wyjść 0,5 godziny  wcześniej(1/4 czasu konkursu), to uzyskali wysokie 11 miejsce w województwie ,w rankingu szkół ponadgimnazjalnych. Tytuł fianlisty uzyskali: Urszula Tomczyk, Magdalena Piotrowska i Mateusz Biszewski. Spośród uczniów naszej szkoły, najlepiej rozwiązała zadania Urszula Tomczyk. Należą się jej duże gratulacje, gdyż biorąc pod uwagę, że jest uczennicą klasy drugiej i nie ma jeszcze opanowanego całego materiału. Współorganizatorem Zawodów Matematycznych była również Elżbieta Guziejko.

phoca thumb l foto zawody mat

Plan zajęć

Plan zajęć

Zobacz gdzie i kiedy masz lekcję w roku szkolnym 2016/2017. Plan obowiązuje od 1 września 2016.

Plan zajęć

Rodzice

Informacje dla rodziców

Wszystkie informacje o szkole i spotkaniach z nauczycielami w roku szkolnym 2016/2017.

Informacje dla rodziców

Old site

Archiwum strony www

Strona szkoły funkcjonująca do roku 2013 autorstwa Pana Józefa Kunickiego.

Zobacz