Olimpiada Matematyczna

 

Rok

Imię i nazwisko uczestnika

Osiągnięcia

Nauczyciel

1978

Ryszard Andruszkiewicz

finalista etapu centralnegoXXIX  OM

Ludwika Roszko

1993

Bogdan Pietrewicz

etap okręgowy XLIV  OM

Leszek Olszewski

Aleksandra Nowel

etap okręgowy XLIV

Elżbieta Guziejko

1994

Aleksandra Nowel

finalistka etapu centralnego XLV OM

Elżbieta Guziejko

1995

Marta Kalejta

etap okręgowy  XLVI  OM

Elżbieta Guziejko

Jan Baczkun

etap okręgowy XLVI  OM

Leszek Olszewski

Szymon Rutkowski

etap okręgowy  XLVI  OM

Leszek Olszewski

1997

Piotr Ignatiuk

etap okręgowy XLVIII  OM

Elżbieta Guziejko

Leszek Olszewski

1998

Wojciech Uss

etap okręgowy XLIX  OM

Elżbieta Guziejko

Tomasz Uss

etap okręgowy XLIX  OM

Leszek Olszewski

2000

Maria Korejwo

etap okręgowy LI OM

Leszek Olszewski

Marcin Wasilczyk

etap okręgowy L I OM

Leszek Olszewski

2001

Alicja Jelec

etap okręgowy LII OM

Elżbieta Guziejko

2006

Dawid Andruszkiewicz

etap okręgowy LVII  OM

Elżbieta Guziejko

2007

Dawid Andruszkiewicz

etap okręgowy LVIII  OM

Elżbieta Guziejko

2008

Dawid Andruszkiewicz

etap okręgowy LVIX OM

Elżbieta Guziejko

 

Konkursy matematyczne

 

Rok Nazwa konkursu Imię i nazwisko uczestnika Osiągnięcia Nauczyciel
1995 Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” Artur Szyłak laureat i 1 miejsce w województwie Elżbieta Guziejko
Tomasz Uss 3 miejsce w województwie Leszek Olszewski
1996 Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” Piotr Ignatiuk laureat i 4 miejsce  w województwie

Leszek Olszewski

Marcin Miłun 7 miejsce w województwie w kategorii klas III
Wojciech Uss wynik bardzo dobry Elżbieta Guziejko
Barbara Truszkowska wynik bardzo dobry
Katarzyna Kisielska wynik bardzo dobry
Tomasz Uss wynik bardzo dobry Leszek Olszewski
1997 Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” Piotr Ignatiuk laureat Leszek Olszewski
Barbara Truszkowska laureatka Elżbieta Guziejko
Iwona Skrzypiec laureatka
Wojciech Uss wynik bardzo dobry
Tomasz Uss laureat Leszek Olszewski
Katarzyna Kisielska wynik bardzo dobry Elżbieta Guziejko
Marta Wodzyńska wynik bardzo dobry
1998 Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” Karolina Błaszak laureatka Elżbieta Guziejko
Wojciech Uss laureat i 1 miejsce w województwie
Tomasz Uss laureat i 1 miejsce w województwie Leszek Olszewski
Maria Korejwo laureatka i 1 miejsce w województwie
1999 Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” Alicja Jelec laureatka Elżbieta Guziejko
Eryk Czerwiński laureat
Paweł Mrozowski laureat
2003 Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” Ewelina Piwko wyróżnienie

Elżbieta Guziejko

Karol Borkowski wyróżnienie
Sebastian Skrzypkowski wyróżnienie
2004 Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” Piotr Ostrowski wyróżnienie Elżbieta Guziejko
VIII edycja wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ”Matematyka w Zarządzaniu” Wojciech Dzieszkiewicz 3 miejsce w województwie
2005 Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” Piotr Ostrowski bardzo dobry wynik Elżbieta Guziejko
Przemysław Samojło bardzo dobry wynik
2008 „Powszechny Internetowy Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół średnich” –konkurs  Politechniki Warszawskiej Dawid Andruszkiewicz  finalista etap centralny Elżbieta Guziejko
2011 Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” Dominik Parda 4 miejsce w województwie w kategorii Junior 2 Barbara Domysławska
2012 Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” Krzysztof Rzepecki wyróżnienie Elżbieta Guziejko
Rafał Szwejser wyróżnienie
II Łomżyński Konkurs Matematyczny Magdalena Zaborowska etap drugi
2013 Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny Krzysztof Rzepecki 2 miejsce w regionie w kategorii Student 1 Elżbieta Guziejko
Magdalena Essel 1 miejsce w powiecie w kategorii Junior2
Ewa Głowacka 1 miejsce w powiecie w kategorii Student 2 Barbara Domysławska

2014

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” Kuba Niesteruk

etap II (okręgowy)

Elżbieta Guziejko
Mateusz Sadłowski
Krzysztof Rzepecki
Oskar Misiewicz
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Pangea” Jakub Skrzypiec finaliści etapu centralnego Elżbieta Guziejko
Cezary Szmurło
Angelika Motulewicz
Angelika Skoczek
Maciej Maruszak
Eryk Hołownia
Katarzyna Retel
Paweł Góryński
Kuba Niesteruk
Krzysztof Rzepecki
„Internetowa Przygoda z Matematyką „– Uniwersytet im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego  w Warszawie Kuba Niesteruk finalista etapu centralnego Elżbieta Guziejko
Powszechny Internetowy Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Średnich –Matematyka  – Politechnika Warszawska Kuba Niesteruk finalista etapu centralnego Elżbieta Guziejko
Krzysztof Rzepecki finalista etapu centralnego Elżbieta Guziejko
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” Aleksandra Wilke wyróżnienie w kategorii Junior2 Elżbieta Guziejko
Paweł Góryński najlepszy wynik w powiecie
Krzysztof Rzepecki najlepszy wynik w powiecie
IV Łomżyński Konkursu Matematyczny

Angelika Skoczek

Emilia Zaniewska

finalistki konkursu Elżbieta Guziejko
Matematyczne Preteksty – firma Matejuk Piotr Puzowski 1 miejsce w kraju w kategorii klas drugich Barbara Domysławska

2015

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” Angelika Skoczek

etap II (okręgowy)

Elżbieta Guziejko
Magdalena Michałowska
Magdalena Essel
Maciej Maruszak
Międzynarodowy Konkurs MatematycznyPangea Emilia Zaniewska finaliści etapu centralnego Elżbieta Guziejko
Cezary Szmurło
Olga Przekop
Angelika Motulewicz
Karolina Gajewska
Olga Sadkowska
Szymon Kowalewski
Krzysztof Święcicki
Powszechny Internetowy Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Średnich – Matematyka  – Politechnika Warszawska Emilia Zaniewska finalistki etapu centralnego Elżbieta Guziejko
Angelika Skoczek
Madgalena  Michałowska III etap Elżbieta Guziejko
„Zobaczyć Matematykę”- AGH w Krakowie Kamil Best laureat etapu centralnego Elżbieta Guziejko
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” Paweł Góryński 1 miejsce w powiecie w kategorii Student 2 Elżbieta Guziejko
Aleksandra Wilke 1 miejsce w powiecie w kategorii Student 1
Matematyczne Preteksty – firma Matejuk Oskar Kowalewski 1 miejsce w kraju i 1 miejsce wśród klas trzecich Elżbieta Guziejko
Daniel Ostrowski 3 miejsce w kraju i 2 miejsce wśród klas trzecich
Nikola Andrelczyk 1 miejsce w kraju wśród klas pierwszych
Aleksandra Wilke 2 miejsce w kraju wśród klas drugich Elżbieta Guziejko
2016 Powszechny Internetowy Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Średnich – Matematyka  – Politechnika Warszawska Angelika Motulewicz finalistki etapu centralnego Elżbieta Guziejko
Aleksandra Wilke
Olga Przekop półfinał Elżbieta Guziejko
Międzynarodowy Konkurs MatematycznyPangea Aleksandra Wilke finaliści etapu centralnego Elżbieta Guziejko
Olga Przekop
Angelika Motulewicz
Cezary Szmurło
Mateusz Biszewski
Magdalena Drobiszewska
Aleksander Krupa
Matematyczne Preteksty – firma Matejuk Magdalena Dąbrowska 3 miejsce w kraju wśród klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych Elżbieta Guziejko
Aleksandra Wilke 1 miejsce w kraju wśród klas trzecich szkół ponadgimnazjalnych
Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” Angelika Motulewicz II etap (okręgowy) Elżbieta Guziejko
Olga Przekop
Aleksandra Wilke
Cezary Szmurło
VI Łomżyński Konkurs Matematyczny Angelika Motulewicz finalistki konkursu Elżbieta Guziejko
Olga Przekop
Aleksandra Wilke
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” Magdalena Drobiszewska bardzo dobry wynik i najlepszy wynik w regionie ełckim w kategorii Junior 2 Elżbieta Guziejko
Szymon Kowalewski najlepszy wynik w powiecie kategorii Student 1 Elżbieta Guziejko
Olga Przekop najlepszy wynik w powiecie kategorii Student 2 Elżbieta Guziejko

 

Plan zajęć

Plan zajęć

Zobacz gdzie i kiedy masz lekcję w roku szkolnym 2016/2017. Plan obowiązuje od 1 września 2016.

Plan zajęć

Rodzice

Informacje dla rodziców

Wszystkie informacje o szkole i spotkaniach z nauczycielami w roku szkolnym 2016/2017.

Informacje dla rodziców

Old site

Archiwum strony www

Strona szkoły funkcjonująca do roku 2013 autorstwa Pana Józefa Kunickiego.

Zobacz