Współpracujemy:

 

Warto przeczytać!

Zaledwie dwa dni po Mistrzostwach Powiatu, piłkarze I LO w Olecku rozegrali kolejny etap (półfinał wojewódzki) turnieju "Moje boisko - Orlik 2012". Zawody odbyły się w Białej Piskiej z udziałem drużyn z Giżycka, Nidzicy, Olecka i Białej Piskiej. Zgodnie z regulaminem Szkolnego Związku Sportowego grano systemem "każdy z każdym".
Wyniki sześciu spotkań: I LO Olecko - ZSZO Nidzica 2:1 (wspaniałym uderzeniem bezpośrednio z rzutu rożnego popisał się Tadeusz Szarnecki); ZS Nr 1 Biała Piska - II LO Giżycko 0:2; I LO - II LO 5:1 (dwa super strzały z dystansu Sebastiana Selwockiego i z rzutu wolnego kapitana naszej drużyny Kuby Grzymkowskiego);

ZS Nr 1 - ZSZO 1:3; I LO - ZS Nr 1 3:3 ( po jednym golu Dominika Sobczaka, Tadeusza Szarneckiego i Marcina Godlewskiego).; ZSZO - II LO 8:0.
Dwa zwycięstwa i remis w zupełności wystarczyło aby wygrać turniej i tym samym uzyskać awans do Finału Wojewódzkiego !!!
We wszystkich meczach oleckiego zespołu znakomicie spisywał się w bramce Michał Złotnik. Oprócz bardzo dobrej gry naszych zawodników należy pochwalić za boiskową dyscyplinę, koncentrację, walkę na całym placu gry i przede wszystkim zespołowość. Cała drużyna stanowiła jedność i dlatego grają dalej.
Skład I LO na turnieju w Białej Piskiej: Michał Złotnik, Kuba Grzymkowski - kpt, Tadeusz Szarnecki, Marcin Godlewski, Kacper Kalejta, Kuba Krzykwa, Kuba Reut, Mateusz Kot, Dominik Sobczak, Sebastian Selwocki, Miłosz Zackiewicz i Daniel Fiedorowicz. Opiekunem zespołu jest nauczyciel wychowania fizycznego p. Robert Smyk.