Współpracujemy:

 

W sobotę 25 maja odbył się kolejny otwarty dzień w naszej szkole. Od godziny 10.00 obecni uczniowie klas trzecich gimnazjum i ósmych szkoły podstawowej z całego regionu mieli okazję zwiedzić placówkę I LO. Przy wejściu na naszych gości i ich rodziców czekały drobne upominki oraz ulotki. Poszczególne grupy były oprowadzane przez licealistów, którzy udzielali odpowiedzi na wszelkie pytania. Po wycieczce po salach lekcyjnych wszyscy udali się do auli na prezentację dotyczącą szczegółów życia naszej szkolnej społeczności. Następne przyszedł czas na zabawę    w kalambury oraz „Jaka to melodia?”. W trakcie trwania całego przedsięwzięcia goście mogli korzystać z kawiarenki, gdzie czekały na nich ciastka i popcorn oraz ciepła herbata na zamówienie. Dzień otwarty zakończył się o godzinie 12.00.

Artykuł napisała Róża Maria Stankiewicz kl. IIc