Shadow
Slider

Współpracujemy:

Warto przeczytać!

Dosłownie worek medali zdobyli nasi lekkoatleci w pierwszych w tym roku szkolnym Mistrzostwach Województwa W-M Zrzeszenia SZS w Lekkiej Atletyce. Spośród 14 naszych reprezentantów wszyscy stanęli co najmniej na podium. Trzykrotnie  bezkonkurencyjny był Kacper Murawski (skok w dal, biegi: na 400 m. i sztafeta 4x100),  po dwa złote medale wywalczyli:  Patryk Kozłowski (złoty medal w pchnięciu kulą i rzucie oszczepem) i Aleksy Bulanda  w biegach – na 100 m. i sztafecie 4x100 oraz medal srebrny w pchnięciu kulą. Bardzo dobrze spisali się nasi pozostali lekkoatleci. W kategorii dziewcząt złote medale zawisły na szyi  Wiktorii Mokickiej (skok wzwyż), Amelii Ropel (bieg na dystansie 400 m) i Laury Gajdzińskiej (100 m).  Srebrny medal na dystansie 100 m zdobyła Kaja Selwocka.

W grupie  mężczyzn złote medale dla Filipa Drażby (1500 m), Michała Chodkiewicza (800 m),  Igora Borysa (200 m),  dwa Miłosza Zackiewicza (skok wzwyż, sztafeta 4x100) oraz w sztafecie 4x100 m  - Norbert Szwajca. Medale z kruszcu srebrnego wywalczyli: Filip Bożewicz (skok w dal, bieg na 200 m), Michał Kumkowski-Leonarczyk (100 i 400 m).

Opiekunami naszych sportowców są nauczyciele wychowania fizycznego – Robert Smyk i Wojciech Pilichowski  (który dodatkowo pełnił funkcję sędziego startowego).

Sportowcom dziękujemy za super wyniki i życzymy dalszych sukcesów !!!