Podium w kategorii dziewcząt Mistrzostw Województwa

phoca thumb m foto 1Podium w kategorii dziewcząt Mistrzostw Województwa w tenisie ziemnym SZS zdominowały zawodniczki I LO w Olecku.

W sobotę 4 czerwca 2016 roku na przepieknych kortach oleckiego MOSiRu odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Tenisie Ziemnym we wszystkich kategoriach wiekowych. Szczególnym wynikiem mogły pochwalić się uczennice naszej szkoły - Roksana Zajkowska po raz trzeci z rzędu została mistrzynią województwa, najmłodsza w stawce Sylwia Sadłowska była druga a Anna Zielińska trzecia.

Tym samym dziewczęta zajęły 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej, co jeszcze bardziej pieczętuje sukces naszych uczennic i bardzo optymistycznie rokuje na przyszłość.

Nieco słabiej spisali się nasi chłopcy - Paweł Charmuszko i Filip Grudziński. Drużynowo zostali wicemistrzami województwa a indywidualnie Paweł był drugi. Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy i życzymy samych sukcesów w dążeniu do celu.

Opiekun nauczyciel wychowania fizycznego - Robert Smyk.

Plan zajęć

Plan zajęć

Zobacz gdzie i kiedy masz lekcję w roku szkolnym 2016/2017. Plan obowiązuje od 1 września 2016.

Plan zajęć

Rodzice

Informacje dla rodziców

Wszystkie informacje o szkole i spotkaniach z nauczycielami w roku szkolnym 2016/2017.

Informacje dla rodziców

Old site

Archiwum strony www

Strona szkoły funkcjonująca do roku 2013 autorstwa Pana Józefa Kunickiego.

Zobacz