Półfinał województwa w piłce nożnej "Mój Orlik 2012"

phoca thumb m pilka nozna201603

W doskonałych nastrojach wróciły z zawodów w Giżycku nasze reprezentacje  w piłce nożnej. Pomimo padającego deszczu i dodatkwo niesprzyjających warunków sanitarnych, drużyna chłopców pokonała w walce o mistrzostwo rejonu VI    II LO w Giżycku 3:1 oraz podzielili się punktami z zespołem  ZSKŚiA Giżycko  1:1. Najwięcej bramek w tyrnieju  i tytuł "króla strzelców"zdobył Jakub Miłowicki - 3. Nieco słabiej wypadły dziewczęta. Przegrały dwa mecze i ostatecznie zajęły trzecią lokatę. Był to ich pierwszy występ w takim składzie i w ogóle debiut piłkarski niektórych zawodniczek. Przegrały minimalnie po 1:0 Z II LO I ZST z Giżycka, ale walczyły bardzo dzielnie i z poświęceniem.

Skład dziewćząt: Warsewicz Karolina IIC, Szupieńko Karolina 1B1, Nalewajko Anna 1B1, Kapuścińska Klaudia i Kapuścińska  Martyna, Szczech Aleksandra (kpt), Bielecka Dominika, Bobrowska Maja I B2, Rowińska Ada IIIC.

Mistrzowska drużyna chłopców:  Waluśkiewicz Maciej (kpt), Miłowicki Kuba, Grudziński Filip, Szwajca Patryk, Domoradzki Marcin - IIB2, Grzymkowski Jakub, Krzykwa Jakub - IA, Górski Michał - IIIA, Fiećko Maciej i Stemplewski Kacper - IIIC.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za walkę i godne reprezentowanie naszej szkoły ! 

Opiekun  zespołów - Robert Smyk.

Plan zajęć

Plan zajęć

Zobacz gdzie i kiedy masz lekcję w roku szkolnym 2016/2017. Plan obowiązuje od 1 września 2016.

Plan zajęć

Rodzice

Informacje dla rodziców

Wszystkie informacje o szkole i spotkaniach z nauczycielami w roku szkolnym 2016/2017.

Informacje dla rodziców

Old site

Archiwum strony www

Strona szkoły funkcjonująca do roku 2013 autorstwa Pana Józefa Kunickiego.

Zobacz