ene due smierc


Autor: M. J. Arlidge

Witaj w świecie, w którym najbliższa Ci osoba staje się Twoim wrogiem, a każda podjęta decyzja może być ostatnią w życiu. W świecie, w którym łzy szczęścia mieszają się z zapachem krwi.
Dla Helen Grace praca w policji jest wszystkim. Dla mordercy, którego tropi, śmierć to gra. Zdeterminowana, twarda, ale też skrzywdzona Helen będzie musiała zagrać z mordercą według jego reguł.

"Ene, due, śmierć" to mroczny i trzymający w napięciu thriller, którego bohaterowie muszą wybrać pomiędzy życiem i śmiercią. Są jak kukiełki w rękach animatora – psychopaty, który porywa i więzi dwie osoby. Tylko jedna ma szansę przeżyć, jeśli zabije współwięźnia. Śledztwo prowadzi inspektor Grace i to ona dostrzega pewien wzór. Rozpoczyna się śmiertelna rozgrywka.
Akcja toczy się szybko, autor umiejętnie wciąga czytelnika w stworzony przez siebie świat, a historia mrozi krew w żyłach.

„Zaufanie to delikatna sprawa – trudno na nie zasłużyć i łatwo stracić. Niczego już nie jestem pewien. Wiem tylko, że jedno z nas zginie.”