Współpracujemy:

 

Warto przeczytać!

     

W dniach 20-22 listopada br. oleckie obiekty sportowe  MOSiR gościły  uczniów szkół średnich na zawodach finałowych o Mistrzostwo Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt.

 

  Do zawodów oprócz I LO w Olecku przystąpiły drużyny m.in.: ZSZ w Braniewie i ZSS w Ełku . W pierwszy pojedynku z ZSZ Braniewo (niestety przegranym przez nasze dziewczyny 4:3) nie wszystko zasługiwało na krytykę. Po szybko straconych bramkach w pierwszej połowie meczu, druga odsłona zaczęła się od dwóch trafień kapitana zespołu Kingi Kuklińskiej. Jednego gola „dołożyła”  Kinga Czerwińska ale do zwycięstwa nie wystarczyło. W meczu pomiędzy ZSZ Braniewo a ZSS Ełk wynik 0:3 dawał  dla nas nadzieję nawet na zwycięstwo w całym turnieju. Do ostatniego pojedynku dziewczyny przystąpiły z ogromną wiarą w końcowy sukces. Pewne zwycięstwo, bezwzględna dominacja w meczu z ZSS EŁK i wszystko mówiący wynik  5:1 to podsumowanie zespołowej i ambitnej gry I LO.  Cztery bramki zdobyła Kinga Kuklińska  - najlepsza  zawodniczka zawodów i  raz do bramki rywali  trafiła Magda Muster.

Turniej sędziowali pp. Robert Markowski i Mariusz Makal (MOSiR).         Skład  mistrzowski (ostatniego, czwartego finałowego etapu zawodów):  Karolina Szeraszewicz, Natalia Gorlewska, Małgorzata  , Ewa Zysk i Katarzyna Mrozowska  IIIC, Muster Magdalena II B, Sidorowicz Julia i Czerwińska Kinga  IA, Kuklińska Kinga i Emilia Pietrewicz ID,  Julia Siemiaszko I C.  Zespół do cyklu zawodów  przygotował p. Robert Smyk.