Współpracujemy:

 

Miło jest poinformować, iż wspólnymi siłami udało nam się wesprzeć kolejną inicjatywę społeczności szkolnej. Przypomnę, iż w tym roku wsparliśmy wspaniałą Rodzinę Pana Zdzisława, który samotnie wychowuje czworo dzieci:
Romualda 9 lat, Mateusza 8 lat, Annę 6 lat i Adama 4 lata.

To dzięki niezwykłej ofiarności Uczniów, Rodziców, Nauczycieli , Przyjaciół i Absolwentów naszej szkoły, zebraliśmy zarówno rzeczy potrzebne rodzinie, jak i środki finansowe, za które dokupiono głównie pościel, ręczniki i artykuły spożywcze. Dzieci ucieszyły się z wymarzonych prezentów od Mikołaja, a Pan Zdzisław uwierzył w ludzi , bo ludzie to… czyny!

 

BARDZO GORĄCO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W PRZYGOTOWANIU NASZEJ „SZLACHETNEJ PACZKI”

– UCZNIOM, SZCZEGÓLNIE PRZEDSTAWICIELOM SAMORZĄDU, NAUCZYCIELOM, PRACOWNIKOM SZKOŁY, RODZICOM NASZYCH UCZNIÓW, ABSOLWENTOM.

DZIĘKI WYSIŁKOWI WSZYSTKICH WYBRANA RODZINA BĘDZIE MIAŁA PRAWDZIWE ŚWIĘTA.

WSPANIALE JEST POMAGAĆ, WSPANIALE ROBIĆ TO RAZEM!

DZIĘKUJĘ!

Katarzyna Kamińska
Dyrektor Szkoły