Współpracujemy:

 

Warto przeczytać!

Na obiektach oleckiego MOSiR-u odbył się, w strugach obfitego deszczu  Wojewódzki Finał w Piłce Nożnej "Moje boisko - Orlik 2012". Spośród sześciu drużyn, które awansowały do turnieju głównego  I LO za przeciwników miało ZST w Ostródzie  i ZSZiO Nidzica.  System gry, jaki ustalili  sędziowie (pp. Kamil Szarnecki i Adam Wyszyński)  i organizator główny (p. Andrzej Kamiński) to "każdy z każdym" - ze względu na warunki pogodowe najbardziej korzystny. 

Niestety mimo równego poziomu, jaki zaprezentowały wszystkie zespoły, szczęście było tego dnia po stronie gości. Minimalnie gorsza dyspozycja, ze względów zdrowotnych, naszych piłkarzy miała ogromny wpływ na końcowy wynik. Niemniej jednak trzecie miejsce w województwie to bardzo dobry wynik i dobry prognostyk przed rozgrywkami halowymi zrzeszenia  SZS, które już niebawem odbędą się w Giżycku.

 Wyniki: I LO Olecko - ZST Ostróda 1:1 (bramka Marcina Godlewskiego w ostatniej minucie meczu), ZSZiO Nidzica - ZST Ostróda 1:0, I LO Olecko - ZSZiO Nidzica 1:3 (jedyna bramka  kapitana Jakuba Grzymkowskiego). 

Skład zespołu I LO w Olecku: Grzymkowski Kuba (kpt.), Złotnik Michał (br.), Kot Mateusz, Szarnecki Tadeusz, Godlewski Marcin, Selwocki Sebastian, Sobczak Dominik, Konopko Marek, Kozłowski Patryk, Krzykwa Kuba, Reut Kuba, Kalejta Kacper, Zackiewicz Miłosz.

Galeria: "Moje boisko - Orlik 2012"

Pozdrawiam