Współpracujemy:

 

Dnia 22.12.2017r. odbyła się w I LO kolejna edycja Świątecznej Bitwy na Klasy. W szranki stanęło 10 klas, które zmierzyły się ze świątecznymi piosenkami w językach obcych: francuską, niemiecką, angielskimi i rosyjską. Pojedynek klas, przewagą głosów, wygrała klasa 1C, wykonując z wych. p. Emilią Przemielewską piosenkę „Nowyj God”. Nagrodę pieniężną w wysokości 250 złotych ufundowała Szkoła Językowa English Zone.

Podczas imprezy nastąpiło rozstrzygniecie konkursu na plakat reklamujący dany kraj i język. Pierwsze miejsce zdobyły uczennice z klasy 3C, w składzie: Klaudia Strzyżewska, Julia Giedrojć, Malwina Taraszkiewicz, Anna Giza, Karina Wasilczyk.

II miejsce przypadło uczennicom klasy 2 B2 - Emilii Tarasek, Monice Karpińskiej, Zuzannie Karaś, Annie Kopyckiej, Patrycji Jaśko oraz Michalinie Bałazy, zaś 3 miejsce wywalczyła uczennica klasy 1C – Weronika Nieszczerzewska. Wyżej wymienieni uczniowie dostali wejściówki do kina . 

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i wychowawcm za pomoc. Jesteśmy mile zaskoczeni tak licznym zainteresowaniem tymi konkursami i zapraszamy do próbowania swoich sił za rok. Organizatorami konkursów byli nauczyciele języków obcych.

Galeria: Koncert kolęd.