Wśród przyrody i dobrej zabawy – wyjazd klasy 1b do Giż
23 czerwca 2026
Galeria
Wyjazd z okazji Dnia Dziecka do Giż był dla uczniów klasy 1b pełen radości i niezapomnianych wrażeń. Powstanie Wiejskiego Centrum Inicjatyw w Giżach jest efektem pracy mieszkańców zrzeszonych w stowarzyszeniu Mazurska Kraina.
Do Giż zaprosił nas pan Marian Bołtrukanis, dzięki któremu mogliśmy spędzić ten wyjątkowy dzień w tak pięknym miejscu.
Podczas pobytu młodzież uczestniczyła w różnorodnych zajęciach, spacerach wśród przyrody, tańcach w świetlicy oraz wspólnych rozmowach i zabawach integracyjnych. Przez cały czas towarzyszyła nam miła i przyjazna atmosfera. Ważnym punktem programu było również wspólne grillowanie, które sprzyjało integracji i dostarczyło wszystkim wielu radości.
Dodatkową niespodziankę sprawił pan Marian Bołtrukanis, fundując wszystkim uczestnikom pyszne lody.
Serdecznie dziękujemy za gościnność, serdeczne przyjęcie oraz pięknie spędzony czas.
Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu sprawowali: Elżbieta Orlik-Gogacz oraz Zbigniew Stefanowski
E.Orlik-Gogacz

